Ibuprofen Rapid Apotex 400 mg 10 cps


Lieky a homeopatia | Hlava a krk | Bolesť hlavy, migréna

Cena: 1.79 EUR

Ibuprofen Rapid Apotex 400 mg je voľnopredajný liek vo forme mäkkých kapsúl. Ibuprofen Rapid Apotex 400 mg pomáha odstrániť bolesť hlavy, bolesť zubov, menštruačnú bolesť a zmierniť horúčku.

Ibuprofen Rapid Apotex 400 mg 10 cps e-shop >>



Ďalší tovar priradený do kategórie:

Panadol Extra Rapide šumivé tablety 12 tbl

Panadol Extra Rapide šumivé tablety 12 tbl e-shop >>

Liek Panadol Extra Rapide obsahuje kombináciu dvoch účinných látok (paracetamo a kofeín). Panadol Extra Rapide prináša rýchlu úľavu od slabých a miernych bolestí hlavy, svalov a kĺbov a tiež pri prejavoch chrípky. Liek môžu užívať dospelí a deti staršie ako 12 rokov. Nedráždi žalúdok... zistiť viac >>




VERAL 25 mg 30 tbl

VERAL 25 mg 30 tbl e-shop >>

Veral 25 mg je liek,ktorý patrí do skupiny liekov,ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky a používajú sa pri liečení bolesti a zápalu.Veral 25 mg odstraňuje zápalové príznaky ako je bolesť a opuch (edém), a tiež znižuje horúčku... zistiť viac >>




Valetol 24 tabliet

Valetol 24 tabliet e-shop >>

Viaczložkový liek Valetol sa používa pri bolesti hlavy, zubov, migréne, bolesti pri nachladnutí, pooperačnej a reumatickej bolesti, ischiase, neuralgii, bolestivej menštruácii. Účinok nastupuje zhruba do pol hodiny.Valetol je vhodný na liečbu slabej až stredne silnej bolesti u dospelých a detí od 15 rokov... zistiť viac >>




Valetol 12 tabliet

Valetol 12 tabliet e-shop >>

Viaczložkový liek Valetol sa používa pri bolesti hlavy, zubov, migréne, bolesti pri nachladnutí, pooperačnej a reumatickej bolesti, ischiase, neuralgii, bolestivej menštruácii. Účinok nastupuje zhruba do pol hodiny.Valetol je vhodný na liečbu slabej až stredne silnej bolesti u dospelých a detí od 15 rokov... zistiť viac >>




ACIFEIN 10 tbl

ACIFEIN 10 tbl e-shop >>

Acifein je liek,ktorý sa užíva pri bolestiach hlavy, kĺbov a svalov, zubov, nervov a pri ochoreniach dýchacích ciest chrípkového charakteru.Acifein obsahuje kofeín,ktorý zlepšuje psychickú aktivitu, odstraňuje únavu a zvyšuje účinky látok proti bolesti.Liek môžu užívať dospelí i mladiství od 15 rokov.  .. zistiť viac >>




Panadol Novum 500 mg 24 tbl

Panadol Novum 500 mg 24 tbl e-shop >>

Panadol Novum obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti aj horúčke. Účinok lieku nastupuje rýchlejšie, pretože účinná látka sa uvoľňuje do 5 min. Panadol Novum nedráždi žalúdok, nespôsobuje krvácanie, môžu ho užívať aj pacienti so žalúdočnými a dvanástnikovými vredmi a osoby, ktoré sú alergické na kyselinu acetylsalicylovú. Panadol Novum je určený dospelým, mladistvým a deťom od 6 rokov... zistiť viac >>




Panadol Extra Novum 24 tbl

Panadol Extra Novum 24 tbl e-shop >>

Liek Panadol Extra Novum obsahuje kombináciu dvoch liečiv (paracetamol a kofeín), ktorá je účinná proti bolesti a horúčke. Panadol Extra Novum účinkuje už do 10 min, vhodný pri miernych až slabých bolestiach hlavy, zubov, kĺbov a svalov, a tiež pri prejavoch chrípky... zistiť viac >>




Migralgin 20 tbl

Migralgin 20 tbl e-shop >>

Migralgin je analgetikum (liek proti bolesti), na zníženie horúčky a protizápalový liek. Migralgin je určený na užívanie u dospelých a dospievajúcich vo veku 12 rokov a starších na liečbu akútnej bolesti hlavy, pri záchvate migrény s aurou (predzvesťou) alebo bez aury, - tenznej ( napätej) bolesti hlavy... zistiť viac >>




Panadol Novum 500 mg 12 tbl

Panadol Novum 500 mg 12 tbl e-shop >>

Panadol Novum obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti aj horúčke. Účinok lieku nastupuje rýchlejšie, pretože účinná látka sa uvoľňuje do 5 min. Panadol Novum nedráždi žalúdok, nespôsobuje krvácanie, môžu ho užívať aj pacienti so žalúdočnými a dvanástnikovými vredmi a osoby, ktoré sú alergické na kyselinu acetylsalicylovú. Panadol Novum je určený dospelým, mladistvým a deťom od 6 rokov... zistiť viac >>




Ibumyl Rapid 400 mg 24 tbl

Ibumyl Rapid 400 mg 24 tbl e-shop >>

Ibumyl Rapid je liek,ktorý sa používa na symptomatickú liečbu miernej až stredne silnej bolesti, napríklad bolesť hlavy, akútna migréna s aurou alebo bez aury, bolesť zubov, menštruačné bolesti a horúčka.Ibumyl Rapid sa taktiež používa na symptomatickú liečbu bolesti a zápalu spojených s ochoreniami kĺbov (napr.reumatoidná artritída)... zistiť viac >>







Online zľavy: zľavy na kozmetiku